Menu

اخبار

سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر بروجرد: ناوگان تاکسیرانی بروجرد هزار و ۸۰۰ دستگاه تاکسی دارد/استقبال کم تاکسیرانان به نصب دستگاه‎های کارت‎خوان
poordavoodi
/ دسته ها: اخبار عمومی

سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر بروجرد: ناوگان تاکسیرانی بروجرد هزار و ۸۰۰ دستگاه تاکسی دارد/استقبال کم تاکسیرانان به نصب دستگاه‎های کارت‎خوان

آقای محمد چاقویی ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: تاکنون نوسازی قریب به ۷۰ تا ۸۰ درصد ناوگان تاکسیرانی بروجرد انجام شده است.وی با اشاره به اینکه بخشی از ناوگان تاکسیرانی بروجرد در حال پیر شدن است، عنوان کرد: به این ترتیب باید به سمت نوسازی خودروهایی مانند تاکسی‎های پراید پیش برویم.

 

سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر بروجرد به فعالیت ۵۰۰ دستگاه سرویس تاکسی در قالب سرویس مدارس اشاره و خاطر نشان کرد: همچنین حدود ۱۲۰ دستگاه سرویس مینی‌بوس و ۱۱ دستگاه ون همراه با خودورهایی که در اختیار تاکسی سرویس‎ها قرار دارند، در قالب سرویس مدارس فعالیت می‎کنند.

 

آقای چاقویی سپس از افزایش ۵ هزار تومانی هزینه جابجایی دانش‎آموزان در سرویس‎های مدارس بروجرد در مقایسه با سال تحصیلی گذشته خبر داد.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص استفاده از دستگاه‎های کارت‎خوان در ناوگان تاکسیرانی بروجرد گفت: اقداماتی در این باره صورت گرفته و قریب به ۲۰۰ تاکسیران از این طرح استقبال کرده‎اند.

 

سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر بروجرد با اشاره به استقبال کم تاکسیرانان از این طرح بیان کرد: می‎کوشیم که با راهکار بهتری این کار را به پیش ببریم، به نحوی که نقایص احتمالی آن برطرف شود.

آقای چاقویی تاکید کرد: از سویی باید به تاکسیرانان اطمینان خاطر بدهیم که وجوه دریافتی از طریق دستگاه‎های کارت‎خوان به حساب آنان واریز می‎شود.

 

وی تحقق این طرح را در گرو فرهنگسازی برای اجرای آن دانست و افزود: با اجرای این طرح علاوه بر بهره‎مندی شهروندان و رانندگان از مزایای آن، مشکل نبود پول خرد بین مسافران و رانندگان تاکسی پایان می‎یابد.

سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر بروجرد در ادامه از فعال شدن طرح مرخصی اینترنتی برای رانندگان تاکسی در روزهای اخیر خبر و ادامه داد: بر این اساس رانندگان با مراجعه به سایت و بدون نیاز به مراجعه حضوری می‎توانند، نسبت به دریافت مرخصی اقدام کنند.

 

آقای چاقویی تاکید کرد: اجرایی شدن این طرح موجب کاهش تردد در شهر شده و دریافت مرخصی برای رانندگان تاکسی را آسان می‎کند.

مطلب قبلی اعطای تخفیف جهت ساماندهی ناوگان بار درون شهری
مطلب بعدی آغاز مسابقات جام فوتسال بسیج سازمان های تابعه شهرداری
Print
581 رتبه بندی این مطلب:
3/0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
دی ان ان
دی ان ان